3D permanentní makeup obočí

Každé klientce doporučuji nejdříve si sjednat telefonicky osobní konzultaci. Na konzultaci ráda zodpovím všechny Vaše otázky a vysvětlím Vám, jak vše probíhá a co je důležité vědět.

Kvalitní a pěkný výsledek vychází ze 100% komunikace s Vámi. Aby bylo možné pigment do pokožky dostat a udržet jej v ní, je potřeba dodržet určité zásady, které Vám po předchozí komunikaci zašlu na email. Informace je nutné poctivě přečíst a dodržet. Po srozumění a pochopení co můžete od 3D obočí očekávat a jak se o něj starat je obvykle domluven termín aplikace.

Samotná aplikace obočí probíhá tak, že nejdříve klientce obočí předkreslím, zkonzultujeme jaké obočí by se jí líbilo a moje doporučení. Tvoříme design podle různých metod a snažíme se zharmonizovat výraz obličeje. Až v okamžiku kdy dosáhneme perfektního tvaru obočí (viz ) přejdeme k samotné aplikaci chloupků.

Při tvorbě chloupků se řídím směrem a hustotou vlastních chloupků klientky a přáním jakého výsledku chce dosáhnout. Tato metoda je velice šetrná ale pokud má klientka strach z výrazného výsledku, je možné použít při první aplikaci světlejší odstín.

Obočí může být ještě několik hodin po zákroku nateklé, klientka poté několik dní musí dbát zvýšené péče a dodržovat určitá pravidla a hygienická doporučení.

S každou klientkou sepisuji poučení o úkonu, které obdrží mailem už během domluvy termínu. V poučení je klientka obeznámena s kontraindikacemi a přípravou organismu i pleti před aplikací pro dosažení co možno nejlepšího výsledku. Každá klientka je poté během zákroku informována jak se o hojící se pokožku starat.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Zapojte se do diskuze

Váš email nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *